pipety pipety

SYNGA - výroba a distribuce laboratorních pomůcek v embryologii

Jsme česká firma a přinášíme embryologům inovativní spotřební materiály.

Vývojový tým se skládá ze zkušených embryologů s dlouholetou praxí a inženýrů s rozsáhlou praxí technologickou i vývojovou. Máme zkušenosti s návrhem produktů založených na zcela nových technologiích a postupech.

Nabízené výrobky jsou tedy nejenom certifikovanými, sterilními zdravotnickými prostředky, ale jsou i velmi praktické ve skutečné práci embryologů.

Společnost Synga, s.r.o. vznikla v roce 2007, aby využila zkušeností svých zakladatelů v oblasti embryologie, výroby a distribuce laboratorních pomůcek a prostředků. Cílem bylo inovovat a přinést do embryologických laboratoří lepší výrobky, navrhované lidmi, kteří je každý den používají ve své práci. Navrhované a vylepšované náměty od Vás – našich zákazníků.

Jako první výrobek oficiálně uvedený na trh jsme připravili řadu denudačních a manipulačních pipet a doprovodných pomůcek - SG Systém. Tato řada výrobků získala na jaře 2009 všechny potřebné certifikáty a mnozí z Vás jste se stali jejich pravidelnými odběrateli. Výroba pipet a pomůcek SG Systém probíhá v čistých prostorech firmy v Praze Běchovicích.

Vyzkoušejte sami, napište na mail @ synga.cz

Partner společnosti Kitazato