NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ nebo brigády

Česká společnost Synga, s.r.o., vyrábějící zdravotnické prostředky pro IVF kliniky po celém světě, hledá nové kolegyně a kolegy pro dlouhodobou spolupráci.


Pozice Pracovník ve výrobní laboratoři

Vyrábíme skleněné a plastové mikropipety, proto potřebujeme šikovné a pečlivé spolupracovnice a spolupracovníky. Vzhledem k certifikaci výroby i provozu pro zdravotnické prostředky se jedná o čistou práci v laboratoři s moderním vybavením.
Předchozí zkušenosti z laboratoře nebo vzdělání v oboru zdravotnictví či chemie jsou výhodou, ale nejsou nutné. Základem je šikovnost a preciznost při práci s malými předměty. Například je tedy užitečná zkušenost s výrobou šperků, jemnou mechanikou, hodinářstvím, rukodělnou prací, šitím apod. Všechno potřebné se úspěšný uchazeč naučí u nás.
Náš přístup je flexibilní a individuální. Je možný zkrácený úvazek. Velmi se nám osvědčila spolupráce s matkami s dětmi, po mateřské dovolené, spolupracujeme se studenty i studentkami. Víme, že děti občas onemocní a je potřeba směnu posunout, dokážeme skloubit naše směny se školním rozvrhem. Velmi oceníme vlastní aktivitu, práci navíc a samozřejmě hradíme přesčasové hodiny.

Pozice Mechanik – Mechatronik

Výroba skleněných i plastových pipet a jejich doplňků je založena na vlastní výrobní technologii a automatizaci.
Laboratoř sídlí v Areálu výzkumných ústavů, Podnikatelská 565, 190 11 - Praha Běchovice, budova 10A, 3. patro. Z Černého Mostu i Uhříněvsi jede přímý autobus, vlaková zastávka je 5min chůze.

 


Pokud Vás některá z těchto nabídek zaujala, pošlete nám svůj životopis na posily@synga.cz.