NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ nebo brigády

Česká společnost Synga, s.r.o., vyrábějící zdravotnické prostředky pro IVF kliniky po celém světě, hledá nové kolegyně a kolegy pro dlouhodobou spolupráci.


Pozice Pracovník ve výrobní laboratoři

Vyrábíme skleněné a plastové mikropipety, proto potřebujeme šikovné a pečlivé spolupracovnice a spolupracovníky. Vzhledem k certifikaci výroby i provozu pro zdravotnické prostředky se jedná o čistou práci v laboratoři s moderním vybavením.
Předchozí zkušenosti z laboratoře nebo vzdělání v oboru zdravotnictví či chemie jsou výhodou, ale nejsou nutné. Základem je šikovnost a preciznost při práci s malými předměty. Například je tedy užitečná zkušenost s výrobou šperků, jemnou mechanikou, hodinářstvím, rukodělnou prací, šitím apod. Všechno potřebné se úspěšný uchazeč naučí u nás.
Náš přístup je flexibilní a individuální. Je možný zkrácený úvazek. Velmi se nám osvědčila spolupráce s matkami s dětmi, po mateřské dovolené, spolupracujeme se studenty i studentkami. Víme, že děti občas onemocní a je potřeba směnu posunout, dokážeme skloubit naše směny se školním rozvrhem. Velmi oceníme vlastní aktivitu, práci navíc a samozřejmě hradíme přesčasové hodiny.

Pozice Mechanik – Mechatronik

Výroba skleněných i plastových pipet a jejich doplňků je založena na vlastní výrobní technologii a automatizaci.
Pro její údržbu a rozvoj hledáme do týmu šikovného spolupracovníka, který bude stroje udržovat, seřizovat a podílet se na rozvojových projektech. Stroje si vyvíjíme a stavíme sami ve spolupráci s externími dodavateli. Používáme moderní prostředky pro jednoduchou automatizaci, 3D tisk, měření pomocí rozpoznávání obrazu apod., ale i tradiční mechaniku.
Ideálním kandidátem je pečlivý hračička, který se nebojí pilníku, pájky, jednoduchého programování například Arduina nebo přípravy modelů pro 3D tiskárnu. Není ale nutné umět vše, důležitá je hravost, šikovnost a chuť se učit nové věci. Vzdělání v některém z těchto oborů je užitečné, ale není nutné.
Rozsah úvazku a pracovní dobu je možno velmi flexibilně přizpůsobit možnostem a schopnostem kandidáta.
Laboratoř sídlí v Areálu výzkumných ústavů, Podnikatelská 565, 190 11 - Praha Běchovice, budova 10A, 3. patro. Z Černého Mostu i Uhříněvsi jede přímý autobus, vlaková zastávka je 5min chůze.

 

Pokud Vás některá z těchto nabídek zaujala, pošlete nám svůj životopis na mail@synga.cz nebo se s ním u nás rovnou zastavte, uvidíte sami :-)

Informace ke stažení v pdf formátu.